Wat gaan we doen?
In 10 stappen gaan we je helpen een betere versie van jezelf te worden. Startend op 1 april gaan we je iedere dag gedurende 10 dagen een challenge via Whatsapp sturen.
We gaan jou helpen om..
Jij bent geen koffiemok. Jij hebt niet alleen maar 1 functie. Jij bent véél complexer. Daarom is er niet 1 magische manier die jou gaat helpen.
Daarom gaan wij op verschillende vlakken helpen. Denk bijvoorbeeld aan:
Spiritueel
✅ Isolatie is eng. We leren je manieren waarop je dit kunt gebruiken om sterker dan ooit te worden.
Je relatie
✅ In China zijn de echtscheidingen gestegen door de Corona-virus. We gaan je leren wat jij kunt doen om niet hetzelfde jou te laten overkomen.
✅ Voel je je héél eenzaam nu? We gaan je een stappenplan geven voor wat je hiertegen kunt doen.
✅ Wat je het beste kunt doen nu je juist de hele dag met je partner (en kinderen) opgesloten bent in één huis?
Zingeving
✅ De moskeeën zijn gesloten, we gaan ook niet meer samen kunnen bidden. Is Corona een straf van Allah?
✅ Wat hoort een moslim ten tijde van een pandemie te doen?
Gezondheid & ontspanning
✅ De hele dag op de bank liggen Netflixen is slecht voor je rug. En de sportscholen zijn gesloten. Welke oefeningen kun je thuis doen?
✅ Welke Netflix-series raden wij aan? (Als je toch al gaat Netflixen, kun je beter iets bekijken met een boodschap die bij de islam past).
En nog véél meer.
Wat kan jij nu doen?
- Meld jezelf aan via: www.vraagislam.nl/cc
- Stuur in 1 Whatsapp-groep (of naar 3 vrienden) het volgende bericht om hun uit te nodigen samen met jou deel te nemen aan deze challenge:
Ik doe mee met de Corona Challenge van Vraagislam. We starten morgen, dus je bent NU nog op tijd. Zullen we samen meedoen? Aanmelden is zo gebeurd met één klik: www.vraagislam.nl/cc
👆 P.S. Kopieer & deel de dikgedrukte tekst hierboven 👆